CategoriesGenel

Sizler için özenle tasarlanmış spor ve aktivite alanlarımız ile Point Meram’da hayata yeniden başlayacaksınız…

Masa Tenisi Alanı:
Size özel ayrılmış masa tenisi alanında yeniden enerjinizi toplayacaksınız. Farklı rakiplerle bir araya gelerek eğlenceli yarışmalarda buluşacaksınız.

Mini Golf Alanı:
Point Meram’ın ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun. Mini Golf Alanı ile kas gücünüzü ve kendinize olan güveninizi geliştireceksiniz. Esnekliği ve zindeliği sağlayan bu aktivite ile sosyalleşmenin tadını çıkartacaksınız.

Basketbol – Voleybol:
Ortak bir amaç için birlikte çalışmak, yeni takım arkadaşları edinmek, daha iyi empati kurmayı öğrenmek ve güzel günlere birlikte şahit olmak… İşte bu Point Meram farkı…

Yeşil Alanı:
Şehrin içinde şehirden uzak, rahat nefes alacağınız size özel alanlarda sağlıklı yaşama adım atacak, yeşil alanların tadını çıkartacaksınız.

Kum Oyun Alanı:
Geleceğimizin umudu çocuklarımız için, güvenlik her zaman ön planda olacak. Oyun alanlarında bulunan kumlarla, içiniz rahat edecek ve çocuklarınız 7/24 güvende olacaktır.

SİZİ ARAYALIM

Proje Hakkında
Detaylı Bilgi Al

  Point Meram ile Temas kur

  Telefon

  444 35 90

  Yenişehir Mah. Gazze Cad. Meram/Konya

  e-mail

  bilgi@pointmeram.com

  hakkımızda

  Toplamda 200+ daireden oluşan projede, ayrıcalıklar her zaman önde olacak. Ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu hastane, otobüs hattı, tren garı ve birçok Avm’ye yakın olması ile Gazze Caddesi konumunda ayrıcalıklı hayatı size sunuyor. 

  e-bülten

  E-Bültene Kayıt Olarak Proje Hakında Bildirimleri Mail olarak Alabilirsiniz…

  © 2022 -Point Meram , Tüm Hakları Saklıdır. Torunbey İnşaat Projesidir.

  Tasarım ve Uygulama:

  Stage Dijital - Konya Web Tasarım Ajansı