Point Meram İle
Yeniden Başla

Point Meram’da Hayallerinizi Gerçekleştirmeye Hazır Olun…  

Point Meram’ da konforlu, modern, samimi, ve özlenilen hayata yeniden başlayacaksınız. Samimiyet ve güven üzerine kurulan Point Meram, 7/24 güvenlik hizmeti, 14 ticari mağaza, kapalı otoparkı ve farklı aktivitelerle keyifli zamanlar geçirtecek, edineceğiniz yeni dostluklar mutluluk katacak ve herkesin huzur bulacağı ortak bir yaşam alanı oluşturacaktır. 

Toplamda 192 daireden oluşan projede, ayrıcalıklar her zaman önde olacak. Ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu hastane, otobüs hattı, tren garı ve birçok Avm’ye yakın olması ile Gazze Caddesi konumunda ayrıcalıklı hayatı size sunuyor. 

Point Meram’da toplum kurallarına dikkat edilerek refah seviyesi her zaman üst seviyede tutulacaktır. Ortak belirlenen kurallarla saygı, sevgi ve güven içerisinde huzurlu bir yaşama yeniden başlayacaksınız. 

Yeni bir hayata başlamak isteyenler için, sevdikleriniz için, aileniz için Point Meram, sizi bekliyor… 

 
POİNt MERAM

Proje Görselleri

Point Meram’da ,
Spora yeniden başla...

Birbirinden farklı spor alanı ve sosyal aktivite alanlarıyla eğlenceli vakitler geçirecek, yeni arkadaşlıklar kuracak, özlenen komşulukları tekrar yaşayacak, güne enerjik başlayacak, çocuklarınız için güvenli ortamlarda hayal ettiğiniz yaşama yeniden başlayacaksınız.

SİZİ ARAYALIM

Proje Hakkında
Detaylı Bilgi Al

  Point Meram ile Temas kur

  Telefon

  444 35 90

  Yenişehir Mah. Gazze Cad. Meram/Konya

  e-mail

  bilgi@pointmeram.com

  hakkımızda

  Toplamda 200+ daireden oluşan projede, ayrıcalıklar her zaman önde olacak. Ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu hastane, otobüs hattı, tren garı ve birçok Avm’ye yakın olması ile Gazze Caddesi konumunda ayrıcalıklı hayatı size sunuyor. 

  e-bülten

  E-Bültene Kayıt Olarak Proje Hakında Bildirimleri Mail olarak Alabilirsiniz…

  © 2022 -Point Meram , Tüm Hakları Saklıdır. Torunbey İnşaat Projesidir.

  Tasarım ve Uygulama:

  Stage Dijital - Konya Web Tasarım Ajansı