Point Meram’la Yaşama Yeniden Başla

Konya’nın merkezinde Gazze caddesinin başlangıcında!
Lokasyon olarak ulaşım kolaylığı sağlayan, nitelikli ve farklı mimari tasarımı ile Point Meram’da yaşamın yeni formunu deneyimleyeceksiniz.

Masa Tenisi Alanı

Size özel ayrılmış masa tenisi alanında yeniden enerjinizi toplayacaksınız. Farklı rakiplerle bir araya gelerek eğlenceli yarışmalarda buluşacaksınız.

Basketbol – Voleybol

Ortak bir amaç için birlikte çalışmak, yeni takım arkadaşları edinmek, daha iyi empati kurmayı öğrenmek ve güzel günlere birlikte şahit olmak… İşte bu Point Meram farkı…

Yeşil Alanı

Şehrin içinde şehirden uzak, rahat nefes alacağınız size özel alanlarda sağlıklı yaşama adım atacak, yeşil alanların tadını çıkartacaksınız.

Kum Oyun Alanı

Geleceğimizin umudu çocuklarımız için, güvenlik her zaman ön planda olacak. Oyun alanlarında bulunan kumlarla, içiniz rahat edecek ve çocuklarınız 7/24 güvende olacaktır.

Mini Golf Alanı

Point Meram’ın ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun. Mini Golf Alanı ile kas gücünüzü ve kendinize olan güveninizi geliştireceksiniz. Esnekliği ve zindeliği sağlayan bu aktivite ile sosyalleşmenin tadını çıkartacaksınız.

SİZİ ARAYALIM

Proje Hakkında
Detaylı Bilgi Al

  Point Meram ile Temas kur

  Telefon

  444 35 90

  Yenişehir Mah. Gazze Cad. Meram/Konya

  e-mail

  bilgi@pointmeram.com

  hakkımızda

  Toplamda 200+ daireden oluşan projede, ayrıcalıklar her zaman önde olacak. Ulaşım kolaylığı sağlayan lokasyonu hastane, otobüs hattı, tren garı ve birçok Avm’ye yakın olması ile Gazze Caddesi konumunda ayrıcalıklı hayatı size sunuyor. 

  e-bülten

  E-Bültene Kayıt Olarak Proje Hakında Bildirimleri Mail olarak Alabilirsiniz…

  © 2022 -Point Meram , Tüm Hakları Saklıdır. Torunbey İnşaat Projesidir.

  Tasarım ve Uygulama:

  Stage Dijital - Konya Web Tasarım Ajansı